Firma

Hakkımızda

Ketefsan Mühendislik

Ketefsan 1999 yılında , tüm endüstriyel uygulamalar için yüksek kaliteli mühendislik plastiği ürünlerinin talaşlı imalatını yaparak bitmiş parçalar üretmek amacıyla kurulmuştur.

KETEFSAN son teknoloji üretim kabilyetleri ile, bitmiş (……..), standart ve özel uygulamalar için üretilen MÜHENDİSLİK PLASTİĞİ ürünlerinin çizim ve ürün örneklerine göre yüksek toleranslarda üretimini gerçekleştirmektedir.

Ayrıca ELEKTROSTATİK TOZ BOYA ve EMAYE TOZ BOYA TABANCALARI için özel üretim yedek parça tasarım ve imalatı yapılmaktadır.

Müşteri odaklı çalışma konseptimiz, kanıtlanmış kalitemiz, üretim alanındaki tecrübemiz ve yenilikçi mühendislik yaklaşımımız ile tüm müşterilerimize üretim, teknik servis ve danışmanlık konularında en uygun çözümleri sunuyoruz.

Üretim alanına yapılan yatırımlar ve gelirştirmeler ile kaliteli ve müşteri odaklı özel mühendislik plastiği ürün yelpazemizi her geçen gün genişletmeye devam ediyoruz.

Müşteri odaklı çalışma konseptimiz, kalitesini ispatlamış imalat kadromuz, tecrübemiz ve yenilikçi mühendislik yaklaşımı ile tüm müşterilerimize imalat ve teknik servis konularında en uygun çözümleri sunuyoruz.

Ketefsan Mühendislik müşteri memnuniyeti hedefiyle, ürün yelpazesine her geçen gün yeni ürünler katarak siz değerli müşterilerimize hızlı, sürekli ve kaliteli hizmet sunmaya devam edecektir.

MİSYONUMUZ

Misyonumuz; ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek, tüm müşterilermizin beklentilerini en üst seviyede karşılayarak, güçlü iletişim bağları ve sadakati oluşturmaktır.

VİZYONUMUZ

Vizyonumuz; yerel ve global pazarlarda üretkenlik ve endüstriyel verimliliğini sürekli arttırarak, güvenilir ve sektöründe öncü bir firma olabilmek.

Global Çözüm Ortağınız

Son teknoloji üretim - imalat kabiliyetlerimiz ve tecrübemiz ve 15’ten fazla ülkeye ihraç ettiğimiz ürünlerimizle uluslararası alanda kanıtlanmış kalite ve güven üretiyoruz.
• Tecrübe
• Bağlılık
• Dürüstlük
• Güvenirlilik
• Yeterlilik
• Güven